0505J0635P60HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505J0635P60HQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505J0635P60HQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505J0635P60HQT
Număr parc 0505J0635P60HQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44260 pcs Fișa cu date 0505J0635P60HQT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 63V
Toleranţă 5.6pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0505J0635P60HQT Stil de plumb 0.050" (1.27mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Rata de eșec - Descriere extinsă 5.6pF ±0.05pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05pF Descriere CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0505