0505J0501P50DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505J0501P50DQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505J0501P50DQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505J0501P50DQT
Număr parc 0505J0501P50DQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216392 pcs Fișa cu date 0505J0501P50DQT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 1.5pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0505J0501P50DQT Stil de plumb 0.050" (1.27mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Rata de eșec - Descriere extinsă 1.5pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5pF Descriere CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0505