0505J0501P30DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0501P30DQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505J0501P30DQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505J0501P30DQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505J0501P30DQT
Număr parc 0505J0501P30DQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 211947 pcs Fișa cu date 0505J0501P30DQT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.050" (1.27mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 1.3pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) capacitanță 1.3pF