RF2525B154K201KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B154K201KX145T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RF2525B154K201KX145T
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.15UF 200V X7R 2525
Foi de date: 1.RF2525B154K201KX145T.pdf2.RF2525B154K201KX145T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RF2525B154K201KX145T
Număr parc RF2525B154K201KX145T Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.15UF 200V X7R 2525 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 17940 pcs Fișa cu date 1.RF2525B154K201KX145T.pdf2.RF2525B154K201KX145T.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.165" (4.19mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2525 (6464 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric)
capacitanță 0.15µF Aplicații General Purpose