RF1111X563K500KX102T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF1111X563K500KX102T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RF1111X563K500KX102T
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.056UF 50V BX 1111
Foi de date: 1.RF1111X563K500KX102T.pdf2.RF1111X563K500KX102T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RF1111X563K500KX102T
Număr parc RF1111X563K500KX102T Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.056UF 50V BX 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 92104 pcs Fișa cu date 1.RF1111X563K500KX102T.pdf2.RF1111X563K500KX102T.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.102" (2.59mm) Coeficientul de temperatură BX
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1111 (2828 Metric)
capacitanță 0.056µF Aplicații General Purpose