LS1808N101K302NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1808N101K302NTM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LS1808N101K302NTM
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 100PF 250VAC C0G 1808
Foi de date: 1.LS1808N101K302NTM.pdf2.LS1808N101K302NTM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LS1808N101K302NTM
Număr parc LS1808N101K302NTM Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 100PF 250VAC C0G 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 358033 pcs Fișa cu date 1.LS1808N101K302NTM.pdf2.LS1808N101K302NTM.pdf
Tensiune - evaluat 250VAC Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.065" (1.65mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serie -
Evaluări X2, Y3 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume 1763-1069-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 100pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) capacitanță 100pF