7565N681J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
7565N681J602LE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7565N681J602LE
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 680PF 6KV C0G/NP0 RAD
Foi de date: 1.7565N681J602LE.pdf2.7565N681J602LE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 7565N681J602LE
Număr parc 7565N681J602LE Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 680PF 6KV C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 4133 pcs Fișa cu date 1.7565N681J602LE.pdf2.7565N681J602LE.pdf
Tensiune - evaluat 6000V (6kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.780" (19.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.975" (24.76mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 680pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 680pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
7565N821J602LE
7565N821J602LE
Producători: Knowles NOVACAP
Descriere: CAP CER 820PF 6KV C0G/NP0 RAD
In stoc: 5042 pcs
Descarca: 7565N821J602LE.pdf
RFQ
75661
Producători: Wiha
Descriere: SYS 4 TORX MICRO BITS T2 - 10 PA
In stoc: 6648 pcs
Descarca: 75661.pdf
RFQ
7565N561J602LE
7565N561J602LE
Producători: Knowles NOVACAP
Descriere: CAP CER 560PF 6KV C0G/NP0 RAD