6560N820J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
6560N820J602LE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6560N820J602LE
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 82PF 6KV C0G/NP0 RAD
Foi de date: 1.6560N820J602LE.pdf2.6560N820J602LE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 6560N820J602LE
Număr parc 6560N820J602LE Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 82PF 6KV C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 9600 pcs Fișa cu date 1.6560N820J602LE.pdf2.6560N820J602LE.pdf
Tensiune - evaluat 6000V (6kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.681" (17.30mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.873" (22.18mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 82pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 82pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
6560N680J103LE
6560N680J103LE
Producători: Knowles NOVACAP
Descriere: CAP CER 68PF 10KV C0G/NP0 RAD
In stoc: 9240 pcs
Descarca: 6560N680J103LE.pdf
RFQ
6560N821J602LE
6560N821J602LE
Producători: Knowles NOVACAP
Descriere: CAP CER 820PF 6KV C0G/NP0 RAD
In stoc: 6795 pcs
Descarca: 6560N821J602LE.pdf
RFQ
6561
Producători: Pomona Electronics
Descriere: MINI-CONNECTOR MALE DIY BLUE
Descarca:
6560N822J602LE
6560N822J602LE
Descriere: CAP CER 8200PF 6KV C0G/NP0 RAD