6560N332J103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
6560N332J103LE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6560N332J103LE
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 10KV C0G/NP0 RAD
Foi de date: 1.6560N332J103LE.pdf2.6560N332J103LE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 6560N332J103LE
Număr parc 6560N332J103LE Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 3300PF 10KV C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 1811 pcs Fișa cu date 1.6560N332J103LE.pdf2.6560N332J103LE.pdf
Tensiune - evaluat 10000V (10kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.681" (17.30mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.873" (22.18mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 3300pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 3300pF Aplicații General Purpose