6560B153K602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6560B153K602LE
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 6KV X7R RAD
Foi de date: 1.6560B153K602LE.pdf2.6560B153K602LE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6560B153K602LE
Număr parc 6560B153K602LE Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.015UF 6KV X7R RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 4362 pcs Fișa cu date 1.6560B153K602LE.pdf2.6560B153K602LE.pdf
Tensiune - evaluat 6000V (6kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.681" (17.30mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.873" (22.18mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 0.015µF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
capacitanță 0.015µF Aplicații General Purpose