4540N151J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
4540N151J602LE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4540N151J602LE
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 150PF 6KV C0G/NP0 RAD
Foi de date: 1.4540N151J602LE.pdf2.4540N151J602LE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 4540N151J602LE
Număr parc 4540N151J602LE Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 150PF 6KV C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 15658 pcs Fișa cu date 1.4540N151J602LE.pdf2.4540N151J602LE.pdf
Tensiune - evaluat 6000V (6kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.598" L x 0.402" W (15.20mm x 10.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.480" (12.20mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.676" (17.18mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 150pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 150pF Aplicații General Purpose