4540B332K602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4540B332K602LE
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 6KV X7R RAD
Foi de date: 1.4540B332K602LE.pdf2.4540B332K602LE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4540B332K602LE
Număr parc 4540B332K602LE Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 3300PF 6KV X7R RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 11780 pcs Fișa cu date 1.4540B332K602LE.pdf2.4540B332K602LE.pdf
Tensiune - evaluat 6000V (6kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.598" L x 0.402" W (15.20mm x 10.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.480" (12.20mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.676" (17.18mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 3300pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
capacitanță 3300pF Aplicații General Purpose