2225E223K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225E223K501KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225E223K501KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 500V 2225
Foi de date: 1.2225E223K501KHT.pdf2.2225E223K501KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225E223K501KHT
Număr parc 2225E223K501KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.022UF 500V 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 14382 pcs Fișa cu date 1.2225E223K501KHT.pdf2.2225E223K501KHT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric)
capacitanță 0.022µF Aplicații General Purpose