2225D333J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225D333J500KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225D333J500KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 2225
Foi de date: 1.2225D333J500KHT.pdf2.2225D333J500KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2225D333J500KHT
Număr parc 2225D333J500KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6466 pcs Fișa cu date 1.2225D333J500KHT.pdf2.2225D333J500KHT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
capacitanță 0.033µF Aplicații General Purpose