1825D822J101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825D822J101KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825D822J101KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1825
Foi de date: 1.1825D822J101KHT.pdf2.1825D822J101KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 1825D822J101KHT
Număr parc 1825D822J101KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 13428 pcs Fișa cu date 1.1825D822J101KHT.pdf2.1825D822J101KHT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 8200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
capacitanță 8200pF Aplicații General Purpose