1825D392J501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825D392J501KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825D392J501KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 3900PF 500V C0G/NP0 1825
Foi de date: 1.1825D392J501KHT.pdf2.1825D392J501KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1825D392J501KHT
Număr parc 1825D392J501KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 3900PF 500V C0G/NP0 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 9656 pcs Fișa cu date 1.1825D392J501KHT.pdf2.1825D392J501KHT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 3900pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
capacitanță 3900pF Aplicații General Purpose