1210E472K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210E472K501KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210E472K501KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 500V 1210
Foi de date: 1.1210E472K501KHT.pdf2.1210E472K501KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210E472K501KHT
Număr parc 1210E472K501KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 4700PF 500V 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 18125 pcs Fișa cu date 1.1210E472K501KHT.pdf2.1210E472K501KHT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.065" (1.65mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm) Serie -
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 1763-1067-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 4700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații General Purpose