1210E124K500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210E124K500KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210E124K500KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.12UF 50V 1210
Foi de date: 1.1210E124K500KHT.pdf2.1210E124K500KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210E124K500KHT
Număr parc 1210E124K500KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.12UF 50V 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 59411 pcs Fișa cu date 1.1210E124K500KHT.pdf2.1210E124K500KHT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.065" (1.65mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 0.12µF ±10% 50V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric)
capacitanță 0.12µF Aplicații General Purpose