1210D472J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210D472J500KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210D472J500KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.1210D472J500KHT.pdf2.1210D472J500KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210D472J500KHT
Număr parc 1210D472J500KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16383 pcs Fișa cu date 1.1210D472J500KHT.pdf2.1210D472J500KHT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.065" (1.65mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 1763-1063-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații General Purpose