1210D390J102KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210D390J102KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210D390J102KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 39PF 1KV C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.1210D390J102KHT.pdf2.1210D390J102KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210D390J102KHT
Număr parc 1210D390J102KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 39PF 1KV C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 77999 pcs Fișa cu date 1.1210D390J102KHT.pdf2.1210D390J102KHT.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.065" (1.65mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 39pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
capacitanță 39pF Aplicații General Purpose