1206E273K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206E273K101KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206E273K101KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.027UF 100V 1206
Foi de date: 1.1206E273K101KHT.pdf2.1206E273K101KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 1206E273K101KHT
Număr parc 1206E273K101KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.027UF 100V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 95963 pcs Fișa cu date 1.1206E273K101KHT.pdf2.1206E273K101KHT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.064" (1.63mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 0.027µF ±10% 100V Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.027µF Aplicații General Purpose