1206E122K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206E122K501KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206E122K501KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 1200PF 500V 1206
Foi de date: 1.1206E122K501KHT.pdf2.1206E122K501KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
  • Mesaj
Specificațiile 1206E122K501KHT
Număr parc 1206E122K501KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 1200PF 500V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 90035 pcs Fișa cu date 1.1206E122K501KHT.pdf2.1206E122K501KHT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.064" (1.63mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 1200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric)
capacitanță 1200pF Aplicații General Purpose