1206D182J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206D182J500KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206D182J500KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1.1206D182J500KHT.pdf2.1206D182J500KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206D182J500KHT
Număr parc 1206D182J500KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 101517 pcs Fișa cu date 1.1206D182J500KHT.pdf2.1206D182J500KHT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.064" (1.63mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
capacitanță 1800pF Aplicații General Purpose