0805E332K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E332K101KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805E332K101KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 100V 0805
Foi de date: 1.0805E332K101KHT.pdf2.0805E332K101KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805E332K101KHT
Număr parc 0805E332K101KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 3300PF 100V 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 102029 pcs Fișa cu date 1.0805E332K101KHT.pdf2.0805E332K101KHT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.054" (1.37mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 1763-1023-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric)
capacitanță 3300pF Aplicații General Purpose