0805E102K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E102K501KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805E102K501KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 500V 0805
Foi de date: 1.0805E102K501KHT.pdf2.0805E102K501KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805E102K501KHT
Număr parc 0805E102K501KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 1000PF 500V 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 89409 pcs Fișa cu date 1.0805E102K501KHT.pdf2.0805E102K501KHT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.054" (1.37mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose