0805D390J101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805D390J101KHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805D390J101KHT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0805
Foi de date: 1.0805D390J101KHT.pdf2.0805D390J101KHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0805D390J101KHT
Număr parc 0805D390J101KHT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 130332 pcs Fișa cu date 1.0805D390J101KHT.pdf2.0805D390J101KHT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.054" (1.37mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 39pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 39pF Aplicații General Purpose