0805B333K201NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805B333K201NT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805B333K201NT
Producator / Marca: Knowles NOVACAP
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805
Foi de date: 1.0805B333K201NT.pdf2.0805B333K201NT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805B333K201NT
Număr parc 0805B333K201NT Producător Knowles NOVACAP
Descriere CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 561296 pcs Fișa cu date 1.0805B333K201NT.pdf2.0805B333K201NT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.054" (1.37mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.033µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 0.033µF Aplicații General Purpose