SC56-21GWA
KingbrightKingbright
SC56-21GWA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC56-21GWA
Producator / Marca: Kingbright
Descrierea produsului DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.56"
Foi de date: SC56-21GWA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC56-21GWA
Număr parc SC56-21GWA Producător Kingbright
Descriere DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.56" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55774 pcs Fișa cu date SC56-21GWA.pdf
Lungimea de undă - Vârful 565nm Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.2V
Dimensiune / Dimensiune 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) Serie -
Distrugerea puterii (Max) 62.5mW ambalare Tube
Pachet / Caz 10-DIP (0.600", 15.24mm) Alte nume 754-1704-5
SC56-21GWA-ND
Număr de caractere 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 11mcd Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul de afișare 7-Segment Dimensiune / Dimensiune alfa 0.56" (14.22mm)
descriere detaliata Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Test curent 20mA
Common Pin Common Cathode Culoare Green
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SC56-21SURKWA
SC56-21SURKWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.56 TH
In stoc: 112280 pcs
Descarca: SC56-21SURKWA.pdf
RFQ
SC56-21YWA
SC56-21YWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56"
In stoc: 101797 pcs
Descarca: SC56-21YWA.pdf
RFQ
SC56-21SRWA
SC56-21SRWA
Descriere: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.56"
Descarca: SC56-21SRWA.pdf
Descarca: SC56-11YWA.pdf
SC56-11SYKWA
SC56-11SYKWA
Descriere: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.56 TH
Descarca: SC56-11SYKWA.pdf
SC560BULTRT
SC560BULTRT
Producători: Semtech
Descriere: IC REG LINEAR POS ADJ 8MLPQ-UT
Descarca: SC560BULTRT.pdf
Descarca: SC56-21SYKWA.pdf
SC56-21CGKWA
SC56-21CGKWA
Descriere: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Descarca: SC56-21CGKWA.pdf
Descarca: SC56-11SURKWA.pdf
Descriere: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Descarca: SC56-11SRWA.pdf
SC56-21EWA
SC56-21EWA
Descriere: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.56"
Descarca: SC56-21EWA.pdf
SC560AULTRT
SC560AULTRT
Producători: Semtech
Descarca: SC560AULTRT.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW