SC03-12CGKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC03-12CGKWA
Producator / Marca: Kingbright
Descrierea produsului DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.3 TH
Foi de date: SC03-12CGKWA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
260 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC03-12CGKWA
Număr parc SC03-12CGKWA Producător Kingbright
Descriere DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.3 TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102361 pcs Fișa cu date SC03-12CGKWA.pdf
Lungimea de undă - Vârful 574nm Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.1V
Dimensiune / Dimensiune 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) Serie -
Distrugerea puterii (Max) 75mW ambalare Tube
Pachet / Caz 14-DIP (0.600", 15.24mm), 10 Leads Număr de caractere 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 57mcd
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de afișare 7-Segment
Dimensiune / Dimensiune alfa 0.30" (7.62mm) descriere detaliata Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) 14-DIP (0.600", 15.24mm), 10 Leads
Test curent 20mA Common Pin Common Cathode
Culoare Green
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SC03-12EWA
SC03-12EWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
In stoc: 45010 pcs
Descarca: SC03-12EWA.pdf
RFQ
SC02S2412A
SC02S2412A
Producători: Delta Electronics
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 2W
In stoc: 11825 pcs
Descarca: SC02S2412A.pdf
RFQ
Producători: Delta Electronics
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 2W
Descarca: SC02S1205A.pdf
SC03-12SYKWA
SC03-12SYKWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.3 TH
Descarca: SC03-12SYKWA.pdf
SC03-12HDB
SC03-12HDB
Descarca: SC03-12HDB.pdf
SC03-12SRWA
SC03-12SRWA
Descriere: DISPLAY 0.3" SGL 640NM RED
Descarca: SC03-12SRWA.pdf
SC03-12SURKWA
SC03-12SURKWA
Descriere: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.3 TH
Descarca: SC03-12SURKWA.pdf
SC03-12GWA
SC03-12GWA
Descriere: DISPLAY 0.3" SGL 568NM GRN
Descarca: SC03-12GWA.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW