APHD1608LCGCK
KingbrightKingbright
APHD1608LCGCK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APHD1608LCGCK
Producator / Marca: Kingbright
Descrierea produsului LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Foi de date: APHD1608LCGCK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APHD1608LCGCK
Număr parc APHD1608LCGCK Producător Kingbright
Descriere LED GREEN CLEAR 1608 SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 872618 pcs Fișa cu date APHD1608LCGCK.pdf
Lungimea de undă - Vârful 574nm Lungimea de undă - dominantă 570nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 1.9V Unghi de vedere 100°
Pachetul dispozitivului furnizor 1608 Dimensiune / Dimensiune 1.60mm L x 0.80mm W
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 754-2031-2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Rating 5mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top, 0.70mm Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 0.75mm
Caracteristici - descriere detaliata Green 570nm LED Indication - Discrete 1.9V 0603 (1608 Metric)
Test curent 2mA configurație Standard