APA2106SECK
KingbrightKingbright
APA2106SECK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APA2106SECK
Producator / Marca: Kingbright
Descrierea produsului LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Foi de date: APA2106SECK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APA2106SECK
Număr parc APA2106SECK Producător Kingbright
Descriere LED ORANGE CLEAR SMD R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 993056 pcs Fișa cu date APA2106SECK.pdf
Lungimea de undă - Vârful 610nm Lungimea de undă - dominantă 601nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.1V Unghi de vedere 120°
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 2.10mm L x 1.00mm W
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, No Lead Alte nume 754-1059-2
Millicandela Rating 180mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 0.60mm
Caracteristici - descriere detaliata Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, No Lead
Test curent 20mA configurație Standard
Culoare Orange
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
APA2106SURCK
APA2106SURCK
Producători: Kingbright
Descriere: LED RED CLEAR SMD R/A
In stoc: 904344 pcs
Descarca: APA2106SURCK.pdf
RFQ
APA2106SRCPRV
APA2106SRCPRV
Producători: Kingbright
Descriere: LED RED CLEAR 2SMD R/A
In stoc: 1120070 pcs
Descarca: APA2106SRCPRV.pdf
RFQ
APA1FGRA
APA1FGRA
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: SWITCH PUSH SPDT 0.05A 48V