APA1606SYCK
KingbrightKingbright
APA1606SYCK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APA1606SYCK
Producator / Marca: Kingbright
Descrierea produsului LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A
Foi de date: APA1606SYCK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APA1606SYCK
Număr parc APA1606SYCK Producător Kingbright
Descriere LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1153960 pcs Fișa cu date APA1606SYCK.pdf
Lungimea de undă - Vârful 590nm Lungimea de undă - dominantă 590nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2V Unghi de vedere 110°
Pachetul dispozitivului furnizor Chip LED Dimensiune / Dimensiune 1.60mm L x 1.20mm W
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, No Lead Alte nume 754-1055-2
Millicandela Rating 150mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.60mm Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 0.60mm
Caracteristici - descriere detaliata Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead
Test curent 20mA configurație Standard