VM474MK122R040P050
KEMETKEMET
VM474MK122R040P050 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VM474MK122R040P050
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului VARISTOR 0.47F 1200A 56VDC
Foi de date: VM474MK122R040P050.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VM474MK122R040P050
Număr parc VM474MK122R040P050 Producător KEMET
Descriere VARISTOR 0.47F 1200A 56VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 163307 pcs Fișa cu date VM474MK122R040P050.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 68V Tensiunea varistorului (Min) 54.4V
Tensiunea varistorului (Max) 81.6V Serie Automotive, AEC-Q200, VM
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Voltaj maxim DC 56V
AC Volt maxim 40V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Energie 10.5J
descriere detaliata 68V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Curent - Surge 1.2kA