VE1206K121R040
KEMETKEMET
VE1206K121R040 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VE1206K121R040
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului VARISTOR 68V 120A 1206
Foi de date: VE1206K121R040.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VE1206K121R040
Număr parc VE1206K121R040 Producător KEMET
Descriere VARISTOR 68V 120A 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174710 pcs Fișa cu date VE1206K121R040.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 68V Tensiunea varistorului (Min) 61.2V
Tensiunea varistorului (Max) 74.8V Serie Automotive, AEC-Q200, VE
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume 399-13788-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 56V
AC Volt maxim 40V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 0.80J descriere detaliata 68V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Curent - Surge 120A Capacitate @ Frecventa 370pF @ 1kHz