VC0805K121R014
KEMETKEMET
VC0805K121R014 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VC0805K121R014
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului VARISTOR 22V 120A 0805
Foi de date: VC0805K121R014.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VC0805K121R014
Număr parc VC0805K121R014 Producător KEMET
Descriere VARISTOR 22V 120A 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1014174 pcs Fișa cu date VC0805K121R014.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 22V Tensiunea varistorului (Min) 19.8V
Tensiunea varistorului (Max) 24.2V Serie Automotive, AEC-Q200, VC
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 399-13755-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 18V
AC Volt maxim 14V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 0.40J descriere detaliata 22V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Curent - Surge 120A Capacitate @ Frecventa 355pF @ 1kHz