UD2-12NUN-L
KEMETKEMET
UD2-12NUN-L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UD2-12NUN-L
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Foi de date: UD2-12NUN-L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UD2-12NUN-L
Număr parc UD2-12NUN-L Producător KEMET
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80109 pcs Fișa cu date UD2-12NUN-L.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 250VAC, 220VDC - Max
Serie UD2 Timp de eliberare 1ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 2ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 1A
Materiale de contact Silver Alloy, Gold Alloy Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.03 kOhms Puterea bobinei 140 mW
Coil curent 11.7mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UD2-12NU
UD2-12NU
Producători: KEMET
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V