T598B107M2R5ATE055
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T598B107M2R5ATE055
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1411
Foi de date: 1.T598B107M2R5ATE055.pdf2.T598B107M2R5ATE055.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T598B107M2R5ATE055
Număr parc T598B107M2R5ATE055 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57263 pcs Fișa cu date 1.T598B107M2R5ATE055.pdf2.T598B107M2R5ATE055.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T598 Evaluări AEC-Q200
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-18705-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 55 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 55 mOhm @ 100kHz
capacitanță 100µF