T551B127M015AT
KEMETKEMET
T551B127M015AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T551B127M015AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL
Foi de date: 1.T551B127M015AT.pdf2.T551B127M015AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
23 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T551B127M015AT
Număr parc T551B127M015AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1893 pcs Fișa cu date 1.T551B127M015AT.pdf2.T551B127M015AT.pdf
Tensiune - evaluat 15V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Serie T551 Evaluări -
ambalare Tray Pachet / Caz Axial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) 110 mOhm
descriere detaliata 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial, Can 110 mOhm capacitanță 120µF