T550B686M030AH4251
KEMETKEMET
T550B686M030AH4251 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T550B686M030AH4251
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL
Foi de date: T550B686M030AH4251.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T550B686M030AH4251
Număr parc T550B686M030AH4251 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2644 pcs Fișa cu date T550B686M030AH4251.pdf
Tensiune - evaluat 30V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serie T550 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 30V Axial capacitanță 68µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T550B686K030AT4251
T550B686K030AT4251
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL
In stoc: 1630 pcs
Descarca: T550B686K030AT4251.pdf
RFQ
T550B687K008AH4250
T550B687K008AH4250
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT POLY 680UF 8V AXIAL
In stoc: 2770 pcs
Descarca: T550B687K008AH4250.pdf
RFQ
T550B686M030AH
T550B686M030AH