T550B396M060AT
KEMETKEMET
T550B396M060AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T550B396M060AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL
Foi de date: T550B396M060AT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T550B396M060AT
Număr parc T550B396M060AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2296 pcs Fișa cu date T550B396M060AT.pdf
Tensiune - evaluat 60V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serie T550 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 39µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V Axial capacitanță 39µF