T550B256K100AT
KEMETKEMET
T550B256K100AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T550B256K100AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Foi de date: T550B256K100AT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T550B256K100AT
Număr parc T550B256K100AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1835 pcs Fișa cu date T550B256K100AT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Serie T550 Evaluări -
ambalare Tray Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) 190 mOhm
descriere detaliata 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm capacitanță 25µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T550B256K100AT42510100
T550B256K100AT42510100
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
In stoc: 1863 pcs
Descarca: T550B256K100AT42510100.pdf
RFQ
T550B256K100AT4252
T550B256K100AT4252
Producători: KEMET
In stoc: 1511 pcs
Descarca: T550B256K100AT4252.pdf
RFQ
T550B256K100AT42520100
T550B256K100AT42520100
Descarca: T550B256K100AT42520100.pdf
T550B256K100AT0100
T550B256K100AT0100
Descarca: T550B256K100AT0100.pdf
T550B256K100AH0100
T550B256K100AH0100
Descarca: T550B256K100AH0100.pdf
T550B256K100AT4251
T550B256K100AT4251