T550B107K050AT
KEMETKEMET
T550B107K050AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T550B107K050AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
Foi de date: T550B107K050AT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T550B107K050AT
Număr parc T550B107K050AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1685 pcs Fișa cu date T550B107K050AT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serie T550 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) 130 mOhm
descriere detaliata 100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial 130 mOhm capacitanță 100µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T550B107K060AH0100
T550B107K060AH0100
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL
In stoc: 2533 pcs
Descarca: T550B107K060AH0100.pdf
RFQ
T550B107K050AH4251
T550B107K050AH4251
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
In stoc: 2505 pcs
Descarca: T550B107K050AH4251.pdf
RFQ
T550B107K050AT4250
T550B107K050AT4250