T543V685M050ATS0657280
KEMETKEMET
T543V685M050ATS0657280 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T543V685M050ATS0657280
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343
Foi de date: T543V685M050ATS0657280.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T543V685M050ATS0657280
Număr parc T543V685M050ATS0657280 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29855 pcs Fișa cu date T543V685M050ATS0657280.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie KO-CAP® T543 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul dimensiunii producătorului V
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Caracteristici High Reliability ESR (rezistență în serie echivalentă) 65 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm @ 100kHz capacitanță 6.8µF