T540D336M0AT8505
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T540D336M0AT8505
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20
Foi de date: T540D336M0AT8505.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T540D336M0AT8505
Număr parc T540D336M0AT8505 Producător KEMET
Descriere CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9689 pcs Fișa cu date T540D336M0AT8505.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie KO-CAP® T540
Evaluări COTS Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici High Reliability descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric)
capacitanță 33µF