T540B686M006DH8610WAFL
KEMETKEMET
T540B686M006DH8610WAFL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T540B686M006DH8610WAFL
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Foi de date: T540B686M006DH8610WAFL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T540B686M006DH8610WAFL
Număr parc T540B686M006DH8610WAFL Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7967 pcs Fișa cu date T540B686M006DH8610WAFL.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T540 Evaluări COTS
ambalare Tray Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici High Reliability ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz capacitanță 68µF