T540B686K006CH86107280
KEMETKEMET
T540B686K006CH86107280 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T540B686K006CH86107280
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Foi de date: T540B686K006CH86107280.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T540B686K006CH86107280
Număr parc T540B686K006CH86107280 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10105 pcs Fișa cu date T540B686K006CH86107280.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T540 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici High Reliability ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz capacitanță 68µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T540B686K006CH8610
T540B686K006CH8610
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411