T528M107M010ATE200
KEMETKEMET
T528M107M010ATE200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T528M107M010ATE200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 100UF 10V 3528
Foi de date: T528M107M010ATE200.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T528M107M010ATE200
Număr parc T528M107M010ATE200 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 100UF 10V 3528 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6545 pcs Fișa cu date T528M107M010ATE200.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T528 Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-5245-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului M Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.059" (1.50mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 200 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
capacitanță 100µF