T525B107M004ATE080
KEMETKEMET
T525B107M004ATE080 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T525B107M004ATE080
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 100UF 4V 3528
Foi de date: T525B107M004ATE080.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T525B107M004ATE080
Număr parc T525B107M004ATE080 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 100UF 4V 3528 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 227075 pcs Fișa cu date T525B107M004ATE080.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T525 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-3270-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz
capacitanță 100µF