T521D336M025ATE060
KEMETKEMET
T521D336M025ATE060 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T521D336M025ATE060
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANTALUM 33UF 25V 2917
Foi de date: T521D336M025ATE060.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T521D336M025ATE060
Număr parc T521D336M025ATE060 Producător KEMET
Descriere CAP TANTALUM 33UF 25V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115389 pcs Fișa cu date T521D336M025ATE060.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie KO-CAP® T521 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-5806-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 60 mOhm @ 100kHz
capacitanță 33µF