T520V686M010ATE060
KEMETKEMET
T520V686M010ATE060 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520V686M010ATE060
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
Foi de date: T520V686M010ATE060.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T520V686M010ATE060
Număr parc T520V686M010ATE060 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 68UF 10V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67315 pcs Fișa cu date T520V686M010ATE060.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-4112-6
495-2310-6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului V Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 60 mOhm @ 100kHz
capacitanță 68µF